Якою мовою укладаються зовнішньоекономічні контракти?



Якою мовою укладаються зовнішньоекономічні контракти?

Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс 114.09

Коротка та повна відповіді ідентичні.


Новые способы и возможности финансового благополучия


Відповідно до п. 2 ст. 382 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями форма і порядок укладення зовнішньоекономічного договору (контракту), права та обов’язки його сторін регулюються Законом України від 23 червня 2005 року № 2709-IV «Про міжнародне приватне право» та іншими законами.

Згідно із ст. 19 Закону України від 03 липня 2012 року № 5029-VI «Про засади державної мовної політики» мовами міжнародних договорів України, а також угод підприємств, установ і організацій України з підприємствами, установами та організаціями інших держав є державна мова і мова іншої сторони (сторін), якщо інше не передбачено самим міжнародним договором.

При цьому Положення про форму зовнішньоекономічних договорів (контрактів), затверджено наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 06.09.2001 № 201, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 21 вересня 2001 року за № 833/6024.

Враховуючи зазначене, з питань щодо мови, якою укладаються зовнішньоекономічні контракти пропонуємо звернутись до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

З інформаційних ресурсів Інтернету: http://zir.sfs.gov.ua/

Джерело: MDoffice